شرایط اخذ مجوز دفتر ساتا

شرایط اخذ مجوز دفتر ساتا

ساتا زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح است . این دفاتر ماموریت و فلسفه وجودشان ارائه خدمات با محوریت نظام حمایتی است . مشترکان خدمات این سازمان بازنشستگان و کارکنان نیروهای مسلح و خانواده هایشان می باشد . این سازمان از طریق ساتا خدمات زیادی به خانواده های نیروهای مسلح و بازنشستگان خود ارائه می دهد . در این مقاله در رابطه با هدف تاسیس ساتا ،خدمات آن و شرایط اخذ مجوز دفتر ساتا توضیحاتی ارائه خواهد شد .

هدف از تاسیس دفاتر ساتا

سازمان تامین اجتماعی در راستای اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران و به منظور ارائه خدمات مطلوب به شاغلان و بازنشتگان نیروهای مسلح و خانواده های ایشان به راه اندازی 300 دفتر خدمات الکترونیک در سراسر کشور اقدام کرده است .

نیروهای مسلح این اقدام را در راستای اجرای طرح برون سپاری خدمات غیر حاکمیتی سازمان تامین اجتماعی این سازمان و با هدف ارتقای سطح رضایتمندی و منزلت اجتماعی این خانواده بزرگ به انجام رسانیده است . در واقع سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا ) با هدف توسعه دولت الکترونیک و عرضه چابک خدمات و تعامل دوسویه با مشترکان خدمات این سازمان و ارتقای رضایتمندی ایشان راه اندازی شده است .

شرایط اخذ مجوز دفتر ساتا

اقدامات اصلی دفاتر ساتا

از جمله اقدامات اصلی این دفاتر که موجب شده بسیاری از مردم به دنبال اطلاع از شرایط اخذ مجوز دفتر ساتا باشند صدور فیش حقوقی برای بازنشستگان نیروهای مسلح است که در دفاتر پلیس+10 قابل ارائه نبود و برای اولین بار در این سازمان صورت گرفته است . علاوه بر این بازنشستگان نیروهای مسلح می توانند فیش حقوقی ماه های قبل خود را نیز از طریق دفاتر مذکور مشاهده نمایند . تمامی خدمات این سازمان با اپلیکیشن ساتا نیز قابل پیگیری و انجام می باشد.

خدمات دفاتر ساتا

 1. دریافت شناسه واریز
 2. استعلام از صندوق های بازنشستگی
 3. تائید اصالت گواهی کسر از حقوق
 4. خدمات اسناد پزشکی
 5. ثبت نام سهام
 6. تعرفه دارویی
 7. معرفی نامه 
 8. اعمال تغییرات

و کلیه خدمات مربوط به بازنشستگان نیروهای مسلح

شرایط اخذ مجوز ساتا

امتیاز ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح

با توجه به تفاهم انجام شده از سوی کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) ، امتیاز ویژه ای به بازنشستگان نیروهای مسلح یا فرزند بازنشسته که دارای مجوز دفتر پیشخوان دولت و مدرک لیسانس  می باشند، اعطا می گردد.

سازمان های زیر مجموعه ساتا

 1. سازمان خدمات درمانی (ساخد)
 2. سازمان بازنشستگی (سابا)
 3. صندوق بیمه نیروهای مسلح
 4. صندوق ایثارگران

*لازم به ذکر است از طریق سایت ساتا می توانید به خدمات سازمان های فوق الذکر دسترسی داشته باشید.*

مشاورین حقوقی ایرانلا

چنانچه در زمینه اخذ مجوز صرافی ، مجوز بین المللی حمل و نقل کالا و تأسیس پلیس +10( و مدارک مورد نیاز آن)، نحوه دریافت آی آر سی و دیگر مجوز های دفاتر الکترونیکی به خدمات حقوقی نیازمند بودید و اگر زمان کافی برای اخذ مجوز های مذکور را ندارید می توانید این امر را به ایرانلا بسپارید , چرا که  ایرانلا با توجه به سابقه های موفقی که در این امور دارد میتواند در زمان کمتری و به راحتی شما را به هدفتان برساند.

درخواست مشاوره حقوقی

نظرات کاربران

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست تعدیل نفقه فرزند

درخواست تعدیل نفقه فرزند

در هنگام طلاق والدین با توافق طرفین یا به حکم قانون حضانت فرزند با یکی از والدین خواهد بود. دادگاه در این مرحله برای طفل

خرید و فروش حواله خودرو

خرید و فروش حواله خودرو

این روزها یکی از راه های سرمایه‌گذاری، خرید خودرو از طریق ثبت‌ نام و قرعه کشی است.  شخصی که در قرعه‌کشی‌ خودرو برنده می‌شود، با

حقوق صاحبان علامت تجاری

حقوق صاحبان علامت تجاری

علامت تجاری، که بسیاری آن را با عنوان برند می‌شناسند برای دارندگان خود حقوق بسیاری ایجاد می‌کند. در کشور ما نیز علی رغم گذشت شانزده

Select Language
تماس با ما